Wyniki I etapu konkursu "Ja Obywatel" Drukuj Email

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Stowarzyszenie Dialog -Współpraca-Rozwój oraz Radio Zachód dziękują wszystkim uczestnikom I etapu konkursu „Ja Obywatel”.

Do finału konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Zdzisław Górski – Uniwersytet III Wieku w Zielonej Górze (38 pkt.)

2. Mirosława Bogdan – Uniwersytet III Wieku w Zielonej Górze (37 pkt.)

3. Stanisław Lewandowski – Uniwersytet III Wieku w Zielonej Górze (29 pkt.)

oraz gimnazjaliści:

1. Mateusz Borowy - Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku (41 pkt.)

2. Dominika Jankowska - Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze (38 pkt.)

3. Wojciech Ługowski - Gimnazjum nr 13 w Gorzowie Wlkp. (33 pkt.)

FINAŁ konkursu odbędzie się w Radiu Zachód (ul. Kukułcza 1, Zielona Góra), 9 czerwca, o godz. 10.00, w audycji „na żywo”.

Przed rozpoczęciem finału utworzone zostaną dwie drużyny: starsze pokolenie oraz młodzież. Na pytania testowe drużyny odpowiadać będą zespołowo.

Na koniec każdy uczestnik finału otrzyma nagrodę rzeczową (sprzęt elektroniczny) i dyplom.

 

O nas

Stowarzyszenie Dialog-Współpraca-Rozwój: www.dwr.org.pl to grupa zielonogórskich publicystów, naukowców i przedsiębiorców skupionych wokół miesięcznika PULS, pisma ukazującego się od 10 lat również w wersji elektronicznej: www.puls.ctinet.pl. Poza tym członkowie Stowarzyszenia organizują debaty, konferencje i seminaria.

Jesteśmy znani jako rzetelni partnerzy i realizatorzy trudnych lokalnych zadań. Na łamach PULSu promowaliśmy ideę Lubuskiego Trójmiasta. W 2005 roku, przy współpracy z radnymi i włodarzami gmin, doprowadziliśmy do wspólnej sesji trzech samorządów (Zielonej Góry, Sulechowa i Nowej Soli). Przyczyniliśmy się w ten sposób do powstania Stowarzyszenia Lubuskie Trójmiasto. Otrzymaliśmy za to nagrodę Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej: „za wybitne osiągnięcia w budowaniu demokracji lokalnej w Polsce”. Od 2005 roku prowadzimy portal: www.lubuskietrojmiasto.pl. W latach 2006 i 2007 zrealizowaliśmy dwie edycje Rankingu Gmin Lubuskiego Trójmiasta. W 2008 roku organizujemy I Ranking Gmin Województwa Lubuskiego.

Programy 2009

Zrób Biznes

Gościmy

Nasi Partnerzy:

 
Miesięcznik PULS   Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Fundacja Komunikacji PozytywnejLubuskie Trójmiasto