Władze Stowarzyszenia Drukuj Email
Stowarzyszenie Dialog-Współpraca-Rozwój w Zielonej Górze zostało zarejestrowane pod numerem KRS: 000193945 w dniu 10.02.2004.

Zgodnie z wyborami dokonanymi na zebraniu założycielskim w dniu 28.09.2003 w skład zarządu wchodzą:

  • Piotr Maksymczak - przewodniczący zarządu
  • Krzysztof Chmielnik - wiceprzewodniczący
  • Leszek Lewandowski - sekretarz
  • Tomasz Czyżniewski - skarbnik
  • Krzysztof Baług - członek
W skład komisji rewizyjnej wchodzą: Piotr Nawracała, Anit Migdałek, Tomasz Szafranowski.
 

O nas

Stowarzyszenie Dialog-Współpraca-Rozwój: www.dwr.org.pl to grupa zielonogórskich publicystów, naukowców i przedsiębiorców skupionych wokół miesięcznika PULS, pisma ukazującego się od 10 lat również w wersji elektronicznej: www.puls.ctinet.pl. Poza tym członkowie Stowarzyszenia organizują debaty, konferencje i seminaria.

Jesteśmy znani jako rzetelni partnerzy i realizatorzy trudnych lokalnych zadań. Na łamach PULSu promowaliśmy ideę Lubuskiego Trójmiasta. W 2005 roku, przy współpracy z radnymi i włodarzami gmin, doprowadziliśmy do wspólnej sesji trzech samorządów (Zielonej Góry, Sulechowa i Nowej Soli). Przyczyniliśmy się w ten sposób do powstania Stowarzyszenia Lubuskie Trójmiasto. Otrzymaliśmy za to nagrodę Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej: „za wybitne osiągnięcia w budowaniu demokracji lokalnej w Polsce”. Od 2005 roku prowadzimy portal: www.lubuskietrojmiasto.pl. W latach 2006 i 2007 zrealizowaliśmy dwie edycje Rankingu Gmin Lubuskiego Trójmiasta. W 2008 roku organizujemy I Ranking Gmin Województwa Lubuskiego.

Programy 2009

Zrób Biznes

Gościmy

Nasi Partnerzy:

 
Miesięcznik PULS   Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Fundacja Komunikacji PozytywnejLubuskie Trójmiasto