Jestem potrzebny Drukuj Email

Przygotujemy dodatek 6 stronicowy do non-profitowego miesięcznika PULS. Miesięcznik wraz z dodatkiem skierowany będzie do pracodawców, urzędów gmin, dziennikarzy lokalnych i regionalnych mediów, organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Zadaniem dodatku jest przełamanie stereotypów dotyczących zatrudniania niepełnosprawnych, dostarczenie informacji pracodawcom o obowiązujących przepisach prawnych oraz dostarczenie tych informacji dziennikarzom lokalnych mediów, aby na swoich łamach (prasa), antenach (telewizje i radia) podejmowali podobne zagadnienia. Skierowanie miesięcznika do organizacji pozarządowych ma na celu poinformowanie środowisk pracujących na rzecz niepełnosprawnych oraz samych niepełnosprawnych o staraniach mediów na rzecz poprawy ich jakości życia, co przyczyni się do lepszego samopoczucia niepełnosprawnych i podejmowanie przez nich starań o zatrudnienie. Przygotujemy i wydrukujemy 4 dodatki (raz na kwartał), po 6 stron, format A4, kreda.  

Więcej>

 

O nas

Stowarzyszenie Dialog-Współpraca-Rozwój: www.dwr.org.pl to grupa zielonogórskich publicystów, naukowców i przedsiębiorców skupionych wokół miesięcznika PULS, pisma ukazującego się od 10 lat również w wersji elektronicznej: www.puls.ctinet.pl. Poza tym członkowie Stowarzyszenia organizują debaty, konferencje i seminaria.

Jesteśmy znani jako rzetelni partnerzy i realizatorzy trudnych lokalnych zadań. Na łamach PULSu promowaliśmy ideę Lubuskiego Trójmiasta. W 2005 roku, przy współpracy z radnymi i włodarzami gmin, doprowadziliśmy do wspólnej sesji trzech samorządów (Zielonej Góry, Sulechowa i Nowej Soli). Przyczyniliśmy się w ten sposób do powstania Stowarzyszenia Lubuskie Trójmiasto. Otrzymaliśmy za to nagrodę Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej: „za wybitne osiągnięcia w budowaniu demokracji lokalnej w Polsce”. Od 2005 roku prowadzimy portal: www.lubuskietrojmiasto.pl. W latach 2006 i 2007 zrealizowaliśmy dwie edycje Rankingu Gmin Lubuskiego Trójmiasta. W 2008 roku organizujemy I Ranking Gmin Województwa Lubuskiego.

Programy 2009

Zrób Biznes

Gościmy

Nasi Partnerzy:

 
Miesięcznik PULS   Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Fundacja Komunikacji PozytywnejLubuskie Trójmiasto